Tepes Baia Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Tepes Baia Mare
 
AcasaPorta acessUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Parteneri



 

 Cerere de helper

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
dorinpop92
user
user
dorinpop92


Mesaje : 4

Cerere de helper Empty
MesajSubiect: Cerere de helper   Cerere de helper I_icon_minitimeMier Dec 02, 2009 8:26 pm

Nume: XanDeR
Varsta: 17 ani
Ip : rotativ
Steam: on
Oras: Baia Mare

Doresc sa primesc helper pentru ai ajuta pe admini , deoarece cateodata cand ma joc pe server mai intra cate un codat si multi playeri ies de pe server. Doresc pe server sa fie liniste si fiecare jucator sa se bucure de el.
Sus In jos
dorinpop92
user
user
dorinpop92


Mesaje : 4

Cerere de helper Empty
MesajSubiect: Cerere de helper   Cerere de helper I_icon_minitimeJoi Dec 03, 2009 10:26 pm

As dori daca se poate sa primesc helper deoarece de prea multe ori sunt codati pe server si nu pot face faca mai multi playeri contra unul singur. Si ai dori sa va ajut si sa fac curat pe server............Eu cu prieteni mei ne jucam pe server si sunt codati cateodata..............As dori daca se paote sa primesc cat ma repede.
Sus In jos
darknessww
Admin
Admin
darknessww


Mesaje : 17
Localizare : satu mare

Cerere de helper Empty
MesajSubiect: admin   Cerere de helper I_icon_minitimeVin Dec 04, 2009 5:29 pm

te anuntam cat mai repede sa fii cu rabdare
Sus In jos
Fanatic - Big Bot
user
user



Mesaje : 11

Cerere de helper Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de helper   Cerere de helper I_icon_minitimeMier Dec 09, 2009 11:53 pm

Experienta in adminat ceva ? alea alea sti tu ( intreb doar ca vad ca pustiul nici nu are rabdare ) affraid
Sus In jos
dorinpop92
user
user
dorinpop92


Mesaje : 4

Cerere de helper Empty
MesajSubiect: Salutare   Cerere de helper I_icon_minitimeSam Dec 12, 2009 1:04 am

DA am mai fost admin pe multe servere insa la o vreme ziceau ca imi trebuie steam.
Unele servere nu mau mai primit acuma cu toate ca am steam. Pe uns rv am fost cam 6 luni admin.

santa santa santa
Sus In jos
fitzeee
Admin
Admin
fitzeee


Mesaje : 8
Localizare : Baia Mare

Cerere de helper Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de helper   Cerere de helper I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 1:21 pm

Ai grija la dublu post !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere de helper Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de helper   Cerere de helper I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere de helper
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Helper
» Cere helper
» Cerere admin
» Cerere admin
» Cerere Admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tepes Baia Mare :: Forum Server Counter Srike 1.6 :: Cereri cont administrator-
Mergi direct la: